AJA IPT-10G2-HDMI

AJA IPT-10G2-HDMI

Aja

IPT-10G2-IP to HDMI dönüştürücü , HDMI HD sinyallerini SMPTE ST 2110’a dönüştürmek olarak tasarlanmıştır. IPT-10G2-HDMI, tam boyutlu bir HDMI 1.4b arabiriminde temel bant video artı sekiz yerleşik ses kanalını alır ve ardından verileri 10 GigE üzerinden SMPTE ST 2110 olarak çıkış için kapsüller. Video akışından ilişkili ses çıkarılır, senkronize edilir ve SMPTE ST 2110 akışına gömülür. Alternatif olarak, stereo ses, çift RCA girişlerinden akışa beslenebilir.

 

*Daha fazla bilgi ve teklif almak için iletişime geçin

IP to HDMI Dönüştürücü

IPT-10G2-HDMI IP to HDMI dönüştürücü geleneksel temel bant kaynaklarıyla entegrasyon gerektiren yeni IP tabanlı tesislerle HDMI kaynaklarını dönüştürür. Ardından bu içeriği bir dizi hedefe sağlamak için ST 2110 IP aracılığıyla formatlamak ve iletmek için basit bir çözüm sunar.

Evrensel Güç Kaynağı

Aja IPT-10G2-HDMI  IP to HDMI dönüştürücü, dünya çapında kullanım için uluslararası fiş bağlantıları içeren evrensel bir güç kaynağıyla birlikte gönderilir.

Kompakt Yapı

AJA mini dönüştürücüler, bir monitörün ve rafın arkasına veya doğrudan bir kamera donanımına sığar. Kilitli bir güç konnektörü kazayla gevşemez. İsteğe bağlı bir P-TAP güç kablosu, uzak konumlarda pil gücü sağlar.

Kullanıcı Kontrolü

IPT-10G2-HDMI, kontrol için iki temel yöntem sağlar. Control LAN Ethernet bağlantı noktası, Mini-Converter’ın herhangi bir platformdaki web tarayıcılarından ve REST istemcilerinden tam kurulumunu ve kontrolünü sağlar. Mini USB konektörü, AJA eMini Setup yazılımıyla hızlı ve basit ağ yapılandırması ve aygıt yazılımı güncellemelerini kolaylaştırır.

  • 10/100/1000 Base-T Ethernet (IEEE 802.3-2012) için 1x RJ-45 (IEC 60603-7)
  • HTTP/1.1 (RFC’ler 7230, 7231, 7232, 7233, 7234, 7235)
  • Tarayıcı ve REST istemcilerini destekler
  • 1x USB 2.0 Mini-B (IEC 62680-1) konektör
  • NMOS iletimi (Keşif, Kayıt ve Kontrol)
  • IS-04 v1.3 & IS-05 v1.1 standartlarına göre
  • LLDP (Bağlantı Katmanı Keşif Protokolü)
  • AJA REST API (Yalnızca Kontrol)
  • Keşif SSDP aracılığıyla desteklenir. Dolayısı ile AJA REST API’nin daha sonra Kontrol için kullanılmasına izin verir
  • Keşif, MDNS aracılığıyla da desteklenir. AJA REST API’nin daha sonra Kontrol için kullanılmasına izin verir
  • Ember+ (Keşif yok, yalnızca Kontrol) v1.6.2

AJA Mini Matrix

Aja Mini Converters serisininden IPR-10G2-SDI  IP to HDMI converter bilgileri iOS’ta mobil uygulama olarak mevcuttur. Mini Converter ürün yelpazesi kapsamlıdır. Bu uygulama, nerede olursanız olun her durum için doğru dönüştürücüyü bulmanıza yardımcı olur.

Video Formatları

  • (HD) 1920x1080p 23,98, 24, 25, 29,97, 30, 50, 59,94, 60
  • (HD) 1920x1080i 50, 59,94
  • (HD) 1280x720p 50, 59,94, 60
  • (SD) 625i 50
  • (SD) 525i 59,94

Video Kalitesi

  • 10 bit, 4:2:2, sıkıştırılmamış

Keşif, Kayıt ve Kontrol

  • IS-04 v1.3 ve IS-05 v1.1 standartlarına göre NMOS keşif ve kontrolü
  • Ember+ kontrolü (keşif yok, yalnızca kontrol)
  • AJA REST API kontrolü (SSDP veya MDNS aracılığıyla keşif)
  • LLDP (Bağlantı Katmanı Keşif Protokolü)
  • Özel yönetim Ethernet bağlantı noktası üzerinden ve bant içi ortam bağlantı noktaları üzerinden desteklenir

Medya Aktarım Arayüzleri

  • SMPTE ST 2110 (-10, -20, -21, -30)
  • 2x SFP+ Kafes – SFP’ler dahil değildir
  • Önerilen 10 GigE SFP+ modülü:
  • Arista Ağları SFP-10G-SR Uyumlu 10GBASE-SR
  • Fiberstore SFP-10GSR-85 10G SFP+ 850nm
  • Finisar FTLX1471D3BCL (tekli mod 1310nm için)
  • Mellanox MFM1T02A-SR 850nm 10G

Not: Desteklenen maksimum SFP+ gücü, SFP+ kafesi başına 500 mW’tır

Video Girişi Dijital

  • 1x HDMI Standart Tip A konektör
  • HDMI v1.4b 24/30 bit/piksel
  • 1080’e kadar 60p, 4:2:2, 10 bit, YCbCr/RGB

Ses Girişi Dijital

  • 8 kanala kadar, HDMI tümleşik ses, kanal başına 24 bit, 48 kHz senkron

Ses Girişi Analog

  • 2x RCA analog ses
  • -10 dBu’daki seviyeler (nominal)

Video Çıkış IP’si

  • SMPTE ST 2110
  • Tek video kanal çıkışı
  • Kesintisiz anahtarlama için SMPTE ST 2022-7 çift akış çıkışı
  • Dar, Aralıklı Mod için Tx desteği

Ses Çıkışı IP’si

  • SMPTE ST 2110
  • 8 kanala kadar ses, kanal başına 24 bit, 48 kHz senkron
  • 1 ms veya 125 µs paket aralığı

Referans

  • 1 adet BNC
  • Referans Çıkışı konektörü, PTP saatine senkronize edilmiş bir analog/üç seviyeli referans çıkışı üretir.
  • Temel bant kaynaklarını/cihazları PTP’ye kilitlemek için kullanılır, böylece IP vericisine gelen video düzgün şekilde zamanlanır

IP Saati

  • PTP PTPv2 / IEEE 1588-2008 ile uyumlu PTP desteği
  • SMPTE ST 2059-1 uyumlu
  • Kullanıcı arayüzü
  • 10/100/1000 Base-T Ethernet için 1x RJ-45
  • Uzak ağ kurulumu ve yapılandırması için desteklenen Web ve REST istemcileri
  • 1x USB 2.0 Mini-B konektörü
  • Yerel masaüstü bilgisayar aracılığıyla ağ kurulumu ve yapılandırması için desteklenen AJA eMini-Setup
  • Web ve REST yapılandırması, medya bağlantı noktaları üzerinden bant içi olarak da desteklenir

Boyut (gxdxy)

  • 5,07″ x 0,94″ x 5,06″ (128,8 x 23,9 x 128,4 mm)

Ağırlık

  • 0,6 lb (0,3 kg)

Güç

  • 5-20 VDC Düzenlemeli, 13 Watt, Güç kaynağı gerekir (DWP-U-R1 satın alma işlemine dahildir)

Çevre

  • Güvenli Çalışma Sıcaklığı: 0 ila 40 C (32 ila 104 F)
  • Güvenli Saklama Sıcaklığı (Güç KAPALI): -40 ila 60 C (-40 ila 140 F)
  • Çalışma Bağıl Nemi: %10-90 yoğuşmasız
  • Çalışma İrtifası: <3.000 metre (<10.000 fit)

Teklif İstenen Ürünler

Return to shop